استخدام صفحه آرا مسلط به ایندیزاینبا آرنگ همراه شوید؛ استخدام صفحه آرا !

آرنگ از متخصصین و طراحان خلاق عرصه صفحه آرایی دعوت به همکاری می کنه.

فرقی نمی کنه کجای دنیا باشید. اگه احساس میکنید که می تونید از راه دور هم با آرنگ همکاری کنید همین الان رزومه، اطلاعات تماس و چیکده ای از نمونه کارهای انجام شده خودتون رو برای ما ایمیل کنید و یا از طریق فرم تماس زیر برای ما پیام بزارین و در لیست معتمدین ما قرار بگیرید.

Info {at} ArangWeb.ir

Fekrazadeh {at} gmail.com

آی دی تلگرام Telegram

روزانه پروژه های زیادی به آرنگ ارجاع می شه که برای انجامشون به کمک شما نیاز داره. آرنگ همیشه به دنبال افراد خلاق، خوشبین و علاقه مند به فن صفحه آرایی می گرده تا تیم خودش رو کامل تر از همیشه کنه.

مهارتهای مورد نیاز جهت همکاری جهت صفحه آرایی در آرنگ

  • تسلط به ایندیزاین Adobe Indesign
  • آشنا با فوتوشاپ Adobe Photoshop
  • تجربه صفحه آرایی نشریات
  • روحیه کار تیمی

همچنین خیلی عالی میشه اگه هزینه درخواستی خودتون رو برای هر کدوم از آیتمهای صفحه آرایی مجله، کتاب و روزنامه به ما اعلام کنید تا بتونیم سریعتر همکاریمون رو آغاز کنیم.

به علاوه آرنگ در شهرهای مختلف دنبال رابط نمایندگی می گرده، اگر احساس می کنید می تونید در پروژه های شهرستان های مختلف هم با ما همکاری کنید، شماره ی شما به صورت جداگانه در وبسایت ما ثبت میشه تا اگر از شهر محل اقامت خودتون هم پروژه ای برای ما تعریف شد، مستقیم به خودتون ارجاعش بدیم که با استانداردهای ما به سازمان مورد نظر مراجعه کنید و کار رو تحویل بدین.

توجه
اکنون این آگهی منقضی شده است، اما جهت درج اطلاعاتتان در بانک اطلاعاتی آرنگ جهت همکاری در پروژه های آتی و یا درخواست نمایندگی در شهرستان‌ها فرم زیر را پر بفرمایید