استودیوی صفحه آرایی آرنگ، با توجه به اهمیت بحث مهم صفحه آرایی و صفحه بندی نشریات و مجلات، با احساس خلاءِ حضور شرکتی تخصصی در این زمینه، توسط سینا فکرآزاده در سال ۸۵ آغاز به کار نمود.

شعار و اهداف این مجموعه انجام تخصصی صفحه آرایی نشریات، روزنامه‌ها و مجلات در

  • سریعترین زمان ممکن
  • با کیفیت بسیار بالا
  •  و کمترین هزینه
  • تعهد به امانت داری

می‌باشد.

همکاری موفق در صفحه آرایی و دیگر امور دَه‌ها نشریه و مجله سازمان‌ها و نهادهای مختلف (خصوصی و دولتی) و انتشار صدها هزار نسخه از طرح‌های این گروه از سوابق تیم سختکوش و خلاق آرنگ است.

تیم طراحی آرنگ، به عنوان اولین و تنها آتلیه طراحی صفحه آرایی کشور، متشکل از افراد متخصص و علاقه‌ مند به گرافیک و تکنولوژی های نوین و روحیه کار تیمی بالا و متعهد احترام به مشتری از مهمترین اصول پیشرفت در کار خود می داند.

همچنین در کنار خدمات صفحه آرایی موفق، آرنگ با گسترش کارهای خود در راستای خصوصی‌سازی و اصل ۴۴ قانون اساسی، جهت برون سپاری امور نشریات به بخش خصوصی، به انجام کلیه امور نشریات به صورت قراردادی می‌پردازد. اموری از قبیل تهیه محتوا، مقالات، ترجمه، طراحی، ویراستاری املایی و دستوری، انجام مصاحبه‌ها، تهیه عکس، طراحی و مدیریت سایت نشریات و تهیه بایگانی آنلاین، طراحی و تهیه نشریات الکترونیکی، حروف چینی، خدمات چاپ و لیتوگرافی، خدمات دریافت اشتراک، پست و توزیع نشریات (فصلنامه، هفته‌نامه، ماهنامه) ، اعزام نیروی گرافیست و ناظر چاپ در محل و دیگر امور جاری نشریات ارگان‌ها و سازمانها از صفر تا صد.

همچنین آرنگ، با برگزاری دوره‌های آموزش صفحه آرایی جهت بازار کار، سهم بسزایی در افزایش دانش صفحه آرایی کشور بر عهده دارد. به علاوه با تهیه محتوای اصیل آموزشی از قبیل نوشته، آموزش ویدئویی و تصویری و… به افزایش کیفیت آموزش می‌پردازد.

چرا صفحه آرایی آرنگ؟ پاسخ سوال اینجاست.

دیگر خدمات استودیو صفحه آرایی آرنگ

انجام کلیه امور نشریات و مجلات

خدمات صفحه آرایی جهت نشریات داخلی سازمان ها و انجمن ها و مجلات خصوصی

خدمات صفحه آرایی جهت نشریات دولتی

عکاسی برای نشریات

تولید محتوای تخصصی اصیل

خدمات چاپ، آفست و لیتوگرافی مجلات

مورد اعتماد سازمان‌های بزرگ