هزینه صفحه آرایی مجلههزینه صفحه آرایی مجله

مهم ترین سوالی که کارفرمایان و مدیران مسئول از آرنگ می پرسند بحث هزینه صفحه آرایی مجله است. (فرم استعلام)

هزینه صفحه آرایی تابع عوامل گوناگونی می باشد. از قبیل اینکه آیا الگوی صفحات از پیش طراحی شده است یا خیر؟ و اینکه چه تعداد الگو برای این مجله نیاز است، به طور مثال الگوی مقالات ممکن است متفاوت از الگوی اخبار باشد.

همچنین تعداد صفحات موجود در نشریه نیز از دیگر فاکتورهای تاثیر گذار بر قیمت صفحه آرایی می باشد. بدیهی است که با بالا رفتن تعداد صفحات نشریه، قیمت هر صفحه طراحی کاهش می یابد.

همچنین میزان اصلاحات ( چه ویرایشی چه گرافیکی) بعد از طراحی نیز ممکن است بر قیمت تاثیر گذار باشد.

فاکتور بعدی زمان مورد نیاز جهت آماده سازی نشریه می باشد. در صورت عجله داشتن کارفرما برای آماده سازی زودهنگام نشریه، بدیهی است که قیمت تمام شده نسبت به زمان نرمال بالاتر خواهد بود.

دیگر فاکتور تاثیر گذار نیز تعداد نمودارها، جداول و عکسهای موجود در هر صفحه می باشد که می تواند تاثیر گذار باشد. همچنین در برخی حالا زبان مقاله نیز متفاوت می باشد.

گروه آرنگ سعی بر آن دارد که همیشه با در نظر گرفتن همه حالا بهترین و مقرون به صرفه ترین تعرفه را به کارفرمایان خود پیشنهاد دهد. با توجه به تخصصی بودن خدمات صفحه آرایی آرنگ، بالطبع هزینه ها نسبت به دیگر شرکت ها کاهش قابل توجهی داشته، ضمن این که تخفیف ها و دیگر خدمات به صورت رایگان انجام خواهد شد (از قبیل ویراستیاری جزئی)

جهت استعلام قیمت  خدمات صفحه آرایی نشریه با ما تماس بگیرید، همچنین فرم استعلامی نیز جهت تسهیل فرآیند استعلام آماده کرده ایم.