[تعداد: 5    میانگین: 4.2/5]

استعلام قیمت صفحه آرایی

برای استعلام قیمت صفحه آرایی مجله، نشریه، روزنامه، کتاب، پایان نامه و مقاله فرم زیر را پر بفرمایید و مشخصات صفحه آرایی را ذکر بفرمایید.

همچنین میتوانید این مقاله را در رابطه با تعرفه ها و هزینه های صفحه آرایی مجله مطالعه بفرمایید.

همچنین در صورتی که نشریه مورد نظر شما مجله است، جهت استعلام دقیق تر بهتر است تصویر چند صفحه از شماره پیشین نشریه به آدرس [email protected] ایمیل گردد.

جهت مشاهده قطع های استاندارد کتاب و مجله در ایران به این لینک مراجعه بفرمایید.
ارتباط با ما از طریق تلگرام Telegram

بازه هزینه های صفحه آرایی

برای مثال قیمت حدودی برای صفحه آرایی یک کتاب ساده با توجه به قطع کتاب، تعداد عکس ها و نمودارها و تعداد صفحات آن، بین ۲ تا ۷ هزار تومان خواهد بود. لازم به ذکر است که برای حالات خاص طراحی قیمتها متفاوت است. (ذکر این نکته خالی از لطف نیست که برخی از همکاران ما قیمتهای پایه بسیار پایینی جهت جذب اولیه کار به نویسندگان محترم کتاب پیشنهاد میدهند و پس از اخذ کار جهت هر گونه اضافه کردن هر عکس، ویرایش غلطهای املایی، اضافه کردن پاورقی و هر نوع تغییری هزینه هایی اضافی دریافت میکنند. در واقع پس از زخمی کردن کار قیمتها را بالا برده و اینگونه قیمت تمام شده ای بیش از صفحه ای ۵ هزارتومان از مشتریان ارجمند دریافت میکنند، در صورتی که ممکن است قیمت اولیه ای حدود ۸۰۰ تومان پیشنهاد داده باشند.)

همچنین هزینه حدودی صفحه آرایی جهت مجله به فاکتورهای بسیاری از قبیل گرافیک خاص مورد نیاز، تعداد صفحات، طراحی جلد و … بستگی دارد، اما به صورت حدودی میتوان گفت بین ۸ تا ۳۵ هزارتومان متغیر است.

طراحی یونیفورم مجله نیز برای اولین بار قیمتی بین ۸۰۰ هزار تومان تا ۵ میلیون تومان هزینه در بر خواهد داشت.

فرم استعلام قیمت صفحه آرایی