قیمت صفحه آرایی

قیمت صفحه آرایی کتاب

[تعداد: 8    میانگین: 3.3/5]

یک پیشنهاد استثنایی

صفحه آرایی کتاب فقط صفحه‌ای ۵۰۰ تومان

در صورت پیچیدگی کار به خاطر تعداد بالای عکس ها و جداول و نمودارها و فرمول ها، نهایتا ۱۰۰۰ تومان

 

قیمت صفحه آرایی کتابقیمت صفحه آرایی کتاب تابع فاکتور متفاوتی می باشد. در فرم استعلام قیمت استودیو صفحه آرایی قیمت سوالاتی از شما پرسیده می شود که بتوان با دقت بیشتری به تخمین قیمت و هزینه دستمزد جهت انجام یک صفحه آرایی کتاب مطلوب دست یافت.

موارد حائز اهمیت بر قیمت صفحه آرایی کتاب شامل موارد زیر است:

تعداد صفحات

از مهمترین فاکتورها در قیمت صفحه آرایی کتاب تعداد صفحات آن است. هر چه تعداد صفحات کتاب شما بیشتر باشد، هزینه پایین تری جهت انجام خدمات صفحه آرایی (به ازای هر صفحه) در پیخواهد داشت.

زمان

زمان مورد نیاز جهت تکمیل صفحه آرایی از دیگر فاکتورهای مهم در قیمت صفحه آرایی کتاب می باشد. هر چه در زمان کمتری صفحه آرایی انجام شود و فوریت در تکمیل اهمیت داشته باشد، قیمت به مراتب بالاتر خواهد بود.

نیاز به اصلاحات

هیچ صفحه آرایی خالی از اشکال و خطا نیست. اما گاهی خطاها و ایرادهای تایپی در فایل ارسالی از سوی نویسندگان می باشد که بعد از انجام صفحه آرایی خواهان اصلاح آن هستند. این گونه رفع ایرادات در نرم افزار صفحه آرایی ایندیزاین به راحتی نرم افزار word نبوده و طراح وقت زیادی برای یافتن کلمات مورد نیاز جهت اصلاح صرف می کند. هر چه تعداد این اصلاحات و اصطلاحات رفت و برگشت ها بین نویسندگان محترم و طراح بیشتر شود، بر قیمت تمام شده خدمات صفحه آرایی موثر خواهد بود.

حتما بخوانید  عناصر صفحه آرایی

همچنین گاهی طراحی انجام شده باب سلیقه نویسندگان نبوده و خواهان تغییراتی در محل یا اندازه عکس‌ها، فونت‌ها، نمودارها، حاشیه‌ها و غیره بعد از انجام توافقات قبلی خواهند داشت. این تغییرات به راحتی نرم افزار word نبوده و هر کدام از این تغییرات نیازمند صفحه آرایی مجدد آن فصل خاص و جابجا نمودن محل عکسهای صفحات پیش رو خواهند داشت. بدیهی است این رفت و برگشت ها هم بر زمان و هم بر هزینه صفحه آرایی تاثیر زیادی خواهند داشت.

تعداد عکسها، نمودارها و پاورقی‌ها

از دیگر فاکتورهایی که تاثیر بسزایی بر قیمت صفحه آرایی کتاب دارد، تعداد عکسها و نمودارها و پاورقی‌ها است که با زیاد شدن تعداد آن ها کار طراح پیچیده‌تر شده و افزایش هزینه دستمزد در پی خواهد داشت.

قطع کتاب

قطع کتاب از مهمترین فاکتورها در هزینه صفحه آرایی می باشد. بدیهی است که هر چه اندازه و ابعاد کتاب بزرگتر باشد، مطالب بیشتری را در یک صفحه جای می دهد، بنابراین قیمت بیشتری جهت دستمزد به طراح پرداخت می گردد.

اندازه فونت

 اندازه فونت و نوع قلم نیز از فاکتورهای تاثیر گذار بر هزینه صفحه آرایی می باشد. قیمت صفحه آرایی کتاب با فونت ریزتر با توجه به جا گرفتن مطالب بیشتر در یک صفحه بدیهی است که بیشتر خواهد بود.

اثر رنگی یا سیاه و سفید بودن‌ها بر قیمت صفحه آرایی کتاب

چهار رنگ بودن، دو رنگ بودن و یا تک رنگ بودن نیز از فاکتورهای دیگر بر قیمت صفحه آرایی کتاب می باشد. با توجه به پردازش تصویری که جهت آماده سازی برای چاپ روی عکس ها انجام می گردد، طبیعتاً صفحه آرایی کتاب رنگی نسبت به سیاه و سفید قیمت تمام شده بیشتری خواهد داشت.

حتما بخوانید  طراحی لوگو مجله

همچنین فرم زیر جهت سهولت در محاسبه قیمت صفحه آرایی هر صفحه کتاب در نظر گرفته شده است

محاسبه آنلاین قیمت صفحه آرایی کتاب

 • (بیش از یک عدد در هر سه صفحه)
 • این رقم با تغییر پارامترهای مختلف تغییر میکند
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
2 پاسخ
  • استودیو صفحه آرایی آرنگ
   استودیو صفحه آرایی آرنگ says:

   با سلام خدمت شما دوست عزیز، با توجه به بدون عکس بودن این کتاب، برای این قطع و متن ساده بدون عکس، حدودا صفحه ای ۱۸۰۰ تومان. (در تاریخ درج این کامنت که سال ۹۷ هستش)

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *