صفحه آرایی کتاب

صفحه آرایی کتاب

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

یک پیشنهاد استثنایی

صفحه آرایی کتاب فقط صفحه‌ای ۵۰۰ تومان

در صورت پیچیدگی کار به خاطر تعداد بالای عکس ها و جداول و نمودارها و فرمول ها، نهایتا ۱۰۰۰ تومان

طراحی کتاب در استودیو صفحه آرایی آرنگ به صورت تخصصی و با بالاترین سرعت و کمترین هزینه  انجام میگیرد. خدمات صفحه آرایی یا صفحه بندی کتاب  آرنگ  با کمک متخصصین گرافیک  بهترین گزینه ممکن برای انجام هرگونه امور صفحه آرایی برای نویسندگان محترم می‌باشد.

صفحه آرایی کتاب

هدف از صفحه آرایی کتاب (صفحه بندی کتاب)

هدف از صفحه آرایی کتاب ایجاد تمایل و اشتیاق در خواننده برای تمرکز بیشتر بر متن و محتوای کتاب است. چشم نوازی، عدم ایجاد حواسپرتی، ایجاد هارمونی مناسب، عدم ایجاد شوک بصری و … از مهمترین نکات یک صفحه آرایی کتاب خوب است. همچنین ایجاد اشتیاق در مخاطب برای دنبال کردن مطالب کتاب و لذت بردن او از زیبایی (فونت و همنشینی تصاویر و متون) صفحه آرایی کتاب از اهداف دیگر است. افزایش ذوق بصری خواننده نیز از دیگر اهدافی است که در کل به فرهنگ و زیبایی بینی جامعه کمک شایانی می کند.

از نکات حائز اهمیت در صفحه آرایی کتاب استفاده از فضای سفید است که به “ارزش خاکستری و یا فضاهای مثبت و منفی” در گرافیک معروف است. استفاده هوشمند از “سفیدخوانی” موجب افزایش هارمونی و هماهنگی کتاب شده و تعادل و توازن بصری ایجاد می نماید. از طرفی استفاده بیش از حد از فضای سفید نیز جالب نیست و ایجاد تعادل در ارزش خاکستری چیزی است که با تجربه و سلیقه صفحه آرا ارتباط مستقیم دارد.

حتما بخوانید  اصول اولیه صفحه آرایی

استفاده از اعداد طلایی رسمی و غیر رسمی در تنظیم ابعاد متون، تصاویر، نمودارها، نقشه ها و … نیز در ایجاد چشم نوازی کتاب موثر است.

سایز کتاب ها معمولا وزیری یا رقعی است. قطع وزیری از قطع رحلی نیز مرسوم تر است.

صفحه آرایی کتاب آرنگ

متخصصان حاضر در استودیو صفحه آرایی آرنگ با ظرافت و مهارت خاصی به صفحه آرایی کتاب شما پرداخته و با روی باز هر گونه ویرایش های بعدی را به سرانجام می رسانند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *