صفحه آرایی کتاب

صفحه آرایی کتاب

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

استودیو صفحه آرایی آرنگ به صورت تخصصی و با بالاترین سرعت و کمترین هزینه خدمات صفحه آرایی یا صفحه بندی کتاب شما را با کیفیت بالا انجام می دهد. آرنگ اولین استودیوی تخصصی صفحه آرایی کشور مفتخر است با کمک متخصصین گرافیک و صفحه آرایی بهترین گزینه ممکن برای انجام هر گونه امور صفحه آرایی و گرافیکی برای نویسندگان محترم باشد.

صفحه آرایی کتاب

هدف از صفحه آرایی کتاب (صفحه بندی کتاب)

هدف از صفحه آرایی کتاب ایجاد تمایل و اشتیاق در خواننده برای تمرکز بیشتر بر متن و محتوای کتاب است. چشم نوازی، عدم ایجاد حواسپرتی، ایجاد هارمونی مناسب، عدم ایجاد شوک بصری و … از مهمترین نکات یک صفحه آرایی کتاب خوب است. همچنین ایجاد اشتیاق در مخاطب برای دنبال کردن مطالب کتاب و لذت بردن او از زیبایی (فونت و همنشینی تصاویر و متون) صفحه آرایی کتاب از اهداف دیگر است. افزایش ذوق بصری خواننده نیز از دیگر اهدافی است که در کل به فرهنگ و زیبایی بینی جامعه کمک شایانی می کند.

از نکات حائز اهمیت در صفحه آرایی کتاب استفاده از فضای سفید است که به “ارزش خاکستری و یا فضاهای مثبت و منفی” در گرافیک معروف است. استفاده هوشمند از “سفیدخوانی” موجب افزایش هارمونی و هماهنگی کتاب شده و تعادل و توازن بصری ایجاد می نماید. از طرفی استفاده بیش از حد از فضای سفید نیز جالب نیست و ایجاد تعادل در ارزش خاکستری چیزی است که با تجربه و سلیقه صفحه آرا ارتباط مستقیم دارد.

استفاده از اعداد طلایی رسمی و غیر رسمی در تنظیم ابعاد متون، تصاویر، نمودارها، نقشه ها و … نیز در ایجاد چشم نوازی کتاب موثر است.

حتما بخوانید  قیمت صفحه آرایی کتاب

صفحه آرایی کتاب آرنگ

متخصصان حاضر در استودیو صفحه آرایی آرنگ با ظرافت و مهارت خاصی به صفحه آرایی کتاب شما پرداخته و با روی باز هر گونه ویرایش های بعدی را به سرانجام می رسانند.

سفارش صفحه آرایی کتاب دارید؟

جهت هرگونه سفارش و یا استعلام با ما تماس بگیرید و یا از طریق فرم استعلام با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *